Фабрика повидла: День відкритих дверей - 23 серпня

  • 23 серпня 2014 р. 10:00

плакат горизонталь.jpg

У програмі передбачено майстер-класи, музична лабораторія і фільми.
Якщо Ви живете на Підзамчі – прийдіть і розкажіть, про що мрієте.
Якщо Ти митець, актор, режисер, дизайнер чи менеджер культури, або просто хочеш долучитись – прийди і поділися своїми планами.
Творчість, мистецтво, якість, цікаве середовище – де може бути цікавіше?
Запрошуємо прийти на Фабрику повидла  поділитися думками про можливості, запропонувати свою участь, поділитися ідеями, взяти участь у майстер-класах, навчитись новому, поспілкуватися з організаторами, подивитися короткі фільми про зміну просторів, набратись натхнення та просто цікаво та корисно провести час серед креативних  людей, які прагнуть якісних змін.
 

ПРОГРАМА

10:00 – 15:00

Майстер-класи:

  • Секрети створення мультфільмів: від рисунку до “ожившої” картинки
  • Майстерня свічок ручної роботи: як створити свічку і прикрасити її тим, що маємо вдома.
  • Ткання килимків із непотрібних речей: що можна зробити із речами, які вже не потрібні, що корисного можна з них зробити
  • Незвичні подарунки на День народження: майстрині поділяться секретами креативного підходу з виготовлення особливих подарунків ручної роботи.
  • Виготовлення стільців та меблів із підручних матеріалів, “нове життя” старим меблям

15:00  - 20:00

Спілкування - Ідеї для Фабрики: ми хочемо дізнатися Вашу історію, яка пов’язана із місцем колишньої фабрики, ми готові почути Ваші ідеї про  новий зміст для цього простору.
Ротація фільмів про зміну просторів та міст

15:00-20:00

ХАТНЄГРАННЯ на Фабриці повидла - кожен зможе приєднатися до спільного виступу і спробувати себе в ролі DJ-я, взнати, як можна видобувати звук із комп'ютера, що таке аналоговий синтезатор і що частиною музичного твору може стати абсолютно кожен звук і майже кожен прилад.
Звуковий рециклінг – це спроба  по новому поглянути на звукове довкілля міста  - як за допомогою відкритих комп’ютерних програм, перетворити агресивний міський гуркіт на милозвучну звукову тканину з якої можна компонувати електроакустичні музичні твори.

20:00- 22:00

Фільми до Дня Незалежності від Вавилон 13